logo

O nás

Jsme dynamická firma, která neustále rozšiřuje svou nabídku služeb pro své zákazníky.
Nově pro Vás nabízíme prodej čtyřkolek a motocyklů značky CFMOTO na adrese Za Olšávkou 340 v Uherském Hradišti.
Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandartní servisní zázemí a prodej příslušenství.
Patříme pod společnost C&K, a.s. člen skupiny AUTO UH, která je autorizovaným partnerem vozů značky Toyota, Lexus a Subaru.
Provozovny naleznete v Brně a v Uherském Hradišti.

O nás

Proč značka CFMOTO?

V dnešní době je to jedna z největších, nejmodernějších a nejprogresivnějších světových továren na výrobu kvalitních čtyřkolek, motocyklů a motorů na světě. Její historie šehá až do roku 1989!

Od svého vzniku továrna vyrobila více jak 98 typů vozidel a 51 typů motorů. Kvalitní CFMOTO produkty distribuuje do více jak sedmdesáti zemí světa, zaměstnává více jak 200 zaměstnanců, specializující se na vývoj a výzkum CFMOTO dílů. Společnost vlastní více jak 110 patentových řešení. Investice, které společnost každý rok věnuje na vývoj a výzkum, jsou klíčovým motorem pro poskytování těch nejlepších a nejdůvěryhodnějších produktů s bezkonkurenční kvalitou za rozumnou cenu.

CFMOTO spolupracuje s motogigantem KTM a špičkovým designérským studiem KISKA.  Zabývá se výrobou kvalitních užitkových čtyřkolek, které patří mezi nejprodávanější typy na celém světě. V České a Slovenské republice jsou čtyřkolky CFMOTO známé pod označením Gladiator.

Dnes jsou hlavním produktem CFMOTO hlavně užitkové čtyřkolky ATV, nákladní UTV, sportovní SBS, motocykly, skútry i samostatné motorové jednotky.

CFMOTO dnes vyrábí širokou škálu motorů a vozidel, poháněných vlastnoručně vyrobenými kapalinou chlazenými motory s kubaturou 125 – 800 ccm. Mezi nimi je například dvanáct modelů jednostopých vozidel i neobvyklých modelů CFMOTO V3, V5, customů s automatickou převodovkou, vyvinutých přímo v CFMOTU.

CFMOTO rovněž vyrábí osm typů čtyřkolech a tři modely UTV. Nejznámější čtyřkolky jsou Gladiator 500 a 500A.

Nevíte si rady, s kterým řidičským oprávněním můžete řídit motorku či čtyřkolky? My Vám poradíme!

Existují 4 skupiny průkazů na motocykly a to AM, A1, A2 a A

  • Skupina AM – s tímto oprávněním můžete řídit motocykly do maximální rychlosti 45 km/h a se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 50 ccm nebo s výkonem elektrického motoru do 4 kW  a u čtyřkolky to platí taktéž.
  • Skupina A1 – s tímto řidičským oprávněním můžete řídit motocykl s objemem motoru do 125 cm3 o výkonu nejvýše 11 kW poměru výkonu/hmotnosti do 0,1 kW/kg
  • Skupina A2 – s tímto řidičským oprávněním můžete řídit  motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem. Toto oprávnění je minimálně pro osmnáctileté.
  • Skupina A – s tímto řidičským oprávněním můžete řídít jakýkoli motocykl bez omezení výkonu nebo objemu motoru.

 

Další informace

K nově zakoupeným čtyřkolkám a motocyklům CFMOTO řady MT, CL-X a GT nabízíme odvoz Vašeho nového stroje do 30 km ZDARMA.

U ostatních modelů řady NK a SR Vám nabízíme odvoz stroje za poplatek, dle vzdálenosti od našeho showroomu v Uherském Hradišti:

  • do 30 km:            paušální cena 1.490 Kč
  • nad 30 km:          20 Kč/km

Více informací zjistíte u prodejců.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.